Podkreśl swoje spojrzenie

Makijaż pozwala nie tylko całkowicie zmienić wygląd danej osoby, może także przede wszystkim podkreślić jej naturalne atuty. Perfekcyjny makijaż zależy od wielu czynników. Dużą rolę odgrywa między innymi oprawa oczu, dlatego pod żadnym pozorem nie powinno się o niej zapominać. Wyraziste, pociągające spojrzenie jest zasługa wielu kosmetyków, między innymi tuszu, cieni, kredki oraz eyelinera. Wiele osób zapomina jednak, że duże znaczenie mają także brwi. To one nadają twarzy charakteru i wyrazu. Z tego powodu warto pamiętać o tym, aby podkreślać ich piękno. W tym celu najlepiej sprawdzi się oczywiście odpowiednia kredka do brwi.

Kredki do brwi

Oczywiście niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego produktu. Należy przede wszystkim wkupić się na wyborze odpowiedniego koloru kredki, tak aby pasował on zarówno do karnacji, jak i koloru włosów. Należy pamiętać, że kolor kredki do brwi powinien do nich pasować, jednak się od nich różnić. Szatynki i brunetki powinny wybierać kredki w odcieniu odrobinę jaśniejszym od swoich włosów – zwłaszcza, jeśli mają jasną karnację. Blondynki oraz kobiety o rudych włosach powinny natomiast postawić na odcienie ciepłe.

Może Ci się również spodoba